Interaktywna platforma edukacyjna

platforma edukacyjna

W dzisiejszym technologicznym i szybko zmieniającym się świecie dzieci muszą być w stanie przyswajać sobie dane i wykazywać się umiejętnościami krytycznego myślenia w przeciwieństwie do powtarzania listy faktów z pamięci.

Dzieci muszą myśleć same za siebie i zadawać sobie pytanie. Te umiejętności są tym, czego poszukują pracodawcy dziś i będą szukać w przyszłości. Umiejętność analizy sytuacji lub problemu to ważna umiejętność, która zwiększa zapotrzebowanie ze strony pracodawców tylko w miarę jak przez całe życie będziemy stosować nowe technologie.

Dzieci muszą być myślicielami, którzy potrafią zrozumieć informacje, analizować, porównywać i wyciągać wnioski.

Jako rodzic, naszą rolą jest zadawanie naszym dzieciom otwartych pytań, które kierują procesem myślenia. Dzięki temu nasze dzieci mogą odkrywać i poszerzać swoją ciekawość.

W innych przypadkach, może być bardziej odpowiednie eksperymentowanie z dzieckiem, co można łatwo poprzez eksperymenty naukowe, lekcje gotowania, ćwiczenia plastyczne i artystyczne itp. Pozwala to dzieciom na dopracować teorie, dlaczego rzeczy się zdarzają; określenie przyczyny i skutku.

W innych przypadkach może być bardziej odpowiednie zachęcanie dziecka do eksperymentowania i doskonalenia swoich teorii na temat przyczyny i skutku. Eksperymentować i doświadczać, rozwijać przyczynę i sprawdzać efekt tego, co się stało. Twoje dzieci mogą też nauczyć się czegoś nowego w bezpiecznym środowisku online.

Istnieje interaktywna platforma edukacyjna dla dzieci w wieku szkolnym, oparta na nowoczesnej metodzie uczenia się poprzez zabawę. Squla jest świetnym narzędziem do nauki. Platforma jest w 100% zgodna z aktualnym programem nauczania MEN. Dzieco może się uczyć takich przedmiotów jak: Język polski, angielski, niemiecki, Historia i społeczeństwo, Matematyka, Przyroda, Zajęcia techniczne, Edukacja społeczna czy plastyka.

Squla jest zaangażowana w to, aby zachęcić uczniów do dopasowywania swoich umiejętności i zdobywania punktów za postępy w nauce, które zamieniają się w fantastyczne nagrody. Pozwala uczniom zdrowo konkurować ze sobą, co sprawia, że stają się jeszcze bardziej zmotywowani do zdobycia kolejnego poziomu.

W pakiecie otrzymujemy konto rodzicielskie, które pozwala kontrolować profil dziecka i monitorować jego postępy. Dzięki aplikacji dostępnej na komputerze, telefonie lub tablecie, rodzic może na bieżąco sprawdzać, jak dziecko odnosi sukcesy w nauce. Dowiemy się, które rzeczy są jego mocną stronami i nad czym warto byłoby jeszcze pracować. W ten sposób możecie pracować wspólnie, aby Twoje dziecko poczuło się pewniej. Platforma jest wolna od reklamy, więc jest bezpieczna dla dzieci.

Interaktywna platforma edukacyjna
4.7 (94.55%) 11 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *