Gra dla dwóch osób – World of Warcraft

world of warcraft

Gry planszowe to zabawny sposób na spędzenie czasu – i nieco bardziej stymulujące niż wpatrywanie się w ekran. Podczas gdy wiele gier planszowych wymaga grupy osób do gry, istnieje wiele wartych uwagi gier, które tego nie wymagają.

W królestwie dwuosobowych gier planszowych jest coś dla każdego gustu. Większość z nich jest przeznaczona dla dwóch graczy, ale są też takie, w które może grać więcej osób – nasi eksperci twierdzą jednak, że te gry są często najfajniejsze, gdy gra się tylko we dwoje. Na rynku dostępne są liczne gry dla dwóch osób. Jaką wybrać grę na początek?

World of Warcraft

Kupiłem tą grę dla nostalgii. Możesz zobaczyć, jak twoja postać staje się silniejsza z każdą turą, a gra kończy się w odpowiednim momencie. Muszę przyznać, że grałem w nią tylko w wariancie kooperacyjnym, ale nie mogę zaprzeczyć, jak jest to świetna zabawa. Gra planszowa World of Warcraft spełni oczekiwania fanów gry komputerowej o tym samym tytule.

To była naprawdę przyjemna gra, nawet solo. Zasady są długie, ale gdy już zaczniesz grać, to całkiem łatwo się połapać. Dużo komponentów, dużo zasad, dużo przestojów podczas tur innych drużyn. Wciąż mi się to podoba, ale zwykle gram w warianty do oryginalnego trybu, ponieważ uważam, że to czyni grę bardziej interesującą. Powinieneś wybrać przyjaciół, którzy są naprawdę zainteresowani tego typami gier i nie przejmują się przestojami, aby uniknąć złych doświadczeń z gry.

To dobra replika gry wideo. Oczywiście, długość gry wynosi 3 godziny, więc nie jest to dla każdego. Lepiej po prostu grać w kooperacji, zamiast dzielić się na dwie strony, nawet jeśli w ten sposób jest to mniejsze odzwierciedlenie gry wideo.

W grze planszowej World of Warcraft wszystko chce twojej śmierci. Potwory nie przestają Cię ścigać przez pustkowia. Mroczni lordowie z odpowiednio kolczastymi zbrojami uprzykrzają życie. Wędrówki po lochach często kończą się śmiercią. Jednak właśnie to sprawia, że warto wyruszyć w tę podróż. To nie jest gra planszowa, którą znamy, to coś nowego. Coś lepszego.

Tekst powstał przy współpracy z https://naplanszy24.pl/

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.