Polecane gry planszowe

Gry komputerowe są bardzo wciągające, ale można świetnie się bawić także bez dostępu do elektroniki. Wspaniale sprawdzają się gry planszowe, cieszące się ogromną popularnością od lat. Nie trzeba jednak ograniczać się do dobrze znanego każdemu Chińczyka czy warcabów, obecnie można przebierać w grach planszowych, które zapewniają wielogodzinną rozrywkę całej rodzinie. Każdego roku pojawiają się kolejne tytuły, wobec czego nie ma mowy o nudzie.

Polecane gry planszowe – w co warto zagrać w wolnym czasie?

Mogłoby się wydawać, że gry planszowe to coś przestarzałego, ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Cieszą się ogromną popularnością, idealnie sprawdzają się podczas imprezy czy zabawy w rodzinnym gronie. Stanowią świetną odskocznię od elektroniki, wciągają podobnie jak gry komputerowe.

Godna polecenia jest gra planszowa Gloomhaven, dostarczająca mnóstwo emocji, dzięki niej można przeżyć mnóstwo wspaniałych przygód. Jeśli ktoś szuka planszówki pozwalającej na rozwijanie postaci, odkrywanie tajemnic, walczenie z wielorakimi bestiami, Gloomhaven będzie świetnym wyborem.

W grę można grać zarówno w trybie jednoosobowym, jak i ze znajomymi czy rodziną. Godna polecenia będzie też gra Cywilizacja: Poprzez wieki, dzięki której można przenieść się do przeszłości i mieć wpływ na tworzenie historii. Jest to gra strategiczna, niezwykle wciągająca. Miłośnikom Gwiezdnych Wojen polecić można grę Star Wars Rebelia.

Do przejścia jest wiele misji, na graczy czekają liczne bitwy lądowe i kosmiczne. Ciekawą grą jest także Scythe, której fabuła skupia się na walce państw o dominację na świecie i chwałę. Jeżeli ktoś chce wcielić się w postać ranczera i lubi westernowe klimaty, to można mu polecić grę Great Western Trail. Dla fanów fantasty świetną opcją będzie planszówka Talisman: Magia i Miecz.

Gry planszowe można kupić w sklepach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Jeśli jednak chce się oszczędzić pieniądze i czas, to warto dokonać zakupu online, tym bardziej że nie zawsze w sklepach stacjonarnych dostępne są wszystkie planszówki.

Na portalu Rabatio.com dostępne są aktualne promocje obowiązujące w różnych sklepach internetowych, w tym na przykład kody rabatowe Empik. Warto skorzystać z okazji, aby móc kupić wymarzone gry planszowe w atrakcyjnych cenach.

Rabaty są zawsze mile widziane, a korzystanie z kodów nic nie kosztuje, można wobec tego mówić o samych korzyściach. Dotyczy to zakupu nie tylko gier, ale też szeregu innych produktów typu kosmetyki, ubrania, obuwie, sprzęt RTV i AGD, przydatne akcesoria codziennego użytku itd.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.