TOP rodzinnych gier planszowych – Ranking 2021

napis i love you

Czas spędzany z rodziną dla każdego jest bardzo cenny. To czas gdy rodzina się jednoczy, dużo rozmawia i razem się bawi. Z rodziną można spędzać czas na wiele różnych sposobów.

Jednym z nich jest granie w gry planszowe. Od zawsze jest to jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu przez rodziny, nic więc dziwnego, że producenci gier planszowych wprowadzają na rynek coraz więcej ciekawych propozycji.

Najlepsze gry planszowe, które nie wychodzą z mody

Jest kilka kultowych gier planszowych, które nigdy nie wychodzą z mody a rodziny grają w nie z niesłabnącym zapałem. I tak jak były one modne kilka lat temu tak również i w tym roku a nawet i w następnych latach będą równie popularne.

Do takich gier na pewno możemy zaliczyć grę Eurobiznes. Ta gra doczekała się mnóstwa odsłon, niektóre z nich mają motywy bajkowe, w innych tradycyjne pieniądze zostały zamienione na karty płatnicze, zmieniają się także miasta i miejsca do kupienia w grze.

Jednak ciągle jest to ta sama kultowa gra, która wzbudza wielkie emocje i bawi całe rodziny. Kolejną bardzo znaną propozycją, której wciąż wychodzą nowe wersje jest gra Scrabble. To gra słowna, która nadaje się dla dzieci i dla dorosłych.

Najpopularniejsze gry planszowe

Wśród nowości w grach planszowych, które dopiero wchodzą na rynek i które na pewno zaciekawią rodziny na całym świecie, znajdują się między innymi takie pozycje jak: Rebel, Zęby smoka, Alias, Dixit, 5 sekund, Gorący Ziemniak, Rummikub, Wirus, Tajniacy czy Grzybobranie. Każda z tych gier jest inna i każda wzbudza jakieś emocje.

Niektóre z nich są przeznaczone dla dzieci, inne dla dorosłych. Można w nie grać przy różnych okazjach i dobrze się razem bawić. Niektóre z tych gier wywołują dużo śmiechu, inne podnoszą poziom rywalizacji i adrenaliny. Granie w gry planszowe na pewno jest najciekawszą formą spędzania czasu z rodziną.

4/5 - (ilość ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.